Jakakolwiek ingerencja w nieruchomość, polegająca na rozbudowie, przebudowie czy zagospodarowaniu jej na budynek o przeznaczeniu innym niż dotychczas, wymaga stworzenia odpowiedniego projektu i przedstawieniu go do zaakceptowania odpowiednim organom decyzyjnym.

Dopiero po uzyskaniu zgody na wprowadzenie zgłoszonych zmian, można przystąpić do działania. W przeciwnym wypadku wszelkie samodzielnie dokonane prace będą samowolką budowlaną, która wiąże się z karami oraz nakazem rozbiórki nielegalnie dobudowanej części.

Rozbudowa domu parterowego, zaadaptowanie dobudówki na pomieszczenie mieszkalne, a także nadbudowa domu – nowe projekty uwzględniające zmiany są w tym przypadku niezbędne do tego, aby prace były legalne i prawidłowo zaplanowane, a co za tym idzie – także bezpieczne w codziennym użytkowaniu.

ABprojekt to nowoczesne biuro architektoniczne w Radomiu, które gwarantuje szybkie, sprawne i w pełni zgodne z prawem oraz wymaganiami projekty budowlane. Działamy w Radomiu i na terenie okolicznych miast.

Nasz projektant konstrukcyjny oraz architekci to doświadczeni i wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy wszystkie prace przeprowadzają szybko, sumiennie i zgodnie z aktualnymi wymogami. Dzięki temu zyskujesz pewność, że projekt nie zostanie odrzucony i nie będzie konieczności korygowania założeń, a plan zagwarantuje maksymalną funkcjonalność.

ABprojekt architekt z Radomia zajmuje się również tworzeniem planów rozbiórki nieruchomości, a także inwentaryzacjami powykonawczymi oraz architektoniczno – budowlanymi już istniejących budynków.

Stawiamy na otwartość na potrzeby klienta, dzięki czemu nasze usługi, w tym projekty wielobranżowe oraz projekty indywidualne cieszą się dużym zainteresowaniem.

Wydajemy również świadectwa charakterystyki energetycznej budynków. Jeśli więc szukasz dobrego architekta w Radomiu i okolicach – zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów.

Oferujemy Państwu:

  • Projekty rozbudowy, przebudowy, nadbudowy istniejących budynków
  • Projekty zmiany sposobu użytkowania budynków
  • Inwentaryzacje architektoniczno – budowlane istniejących budynków
  • Inwentaryzacje powykonawcze
  • Projekty rozbiórki
  • Świadectwa charakterystyki energetycznej budynku

Miejscowości w jakich świadczymy usługi:
Radom, Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki, Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew, Zwoleń, Kazanów, Tczów, Policzna, Przyłęk, Lipsko, Ciepielów, Rzeczniów, Chotcza, Sienno, Solec nad Wisłą, Kozienice, Garbatka Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów, Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa.

oferta3