Wiata garażowa to dobra alternatywa dla murowanych nieruchomości. Projekt wiaty garażowej w wykonaniu ABprojekt to konstrukcje lekkie, ale jednocześnie stabilne i dające wiele możliwości wykorzystania.

Dzięki nowoczesnej i funkcjonalnej formie projekt jest łatwy i szybki do zrealizowania, a przy tym nie wymaga ani wielkiego nakładu prac, ani dużego budżetu.

Projekt budowlany garażu wykonany przez naszych projektantów z Radomia to gwarancja satysfakcji i doskonałej jakości oraz użyteczności w niewielkiej cenie.

Projekt wiaty garażowej to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie niemożliwe lub utrudnione jest postawienie murowanej nieruchomości. Odpowiednio zaprojektowana, lekka wiata garażowa zapewni doskonałe schronienie pojazdu przed działaniem promieni słonecznych, deszczem i opadami śniegu. Jednocześnie zapewnia naturalny przewiew powietrza, chroniąc samochód przed wilgocią i rdzewieniem.

W ABprojekt przygotujemy plan wiaty idealnie dopasowanej do Twoich oczekiwań. W zależności od potrzeb, może to być prosta konstrukcja służąca wyłącznie do parkowania pojazdu, jak również z dodatkową powierzchnią użytkową (na przykład schowek na artykuły gospodarcze i sprzęty).

Powiedz nam, czego potrzebujesz – jesteśmy otwarci na pomysły i sugestie klientów, zawsze więc rozważamy, czy wdrożenie zaproponowanego przez nich planu jest realne.

W naszym biurze projektowym w Radomiu każdego dnia pracujemy nad tym, by móc zadowolić swoich klientów w pełni. Stawiamy na rozwiązania nowoczesne, funkcjonalne i dostępne dla każdego klienta – niezależnie od budżetu, jaki może na nie przeznaczyć.

Nasz zgrany zespół to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dlatego efekty naszych działań są doceniane przez klientów. Wybierając biuro projektowe ABprojekt, zyskujesz gwarancję nowoczesnych i funkcjonalnych rozwiązań, terminowość, fachową poradę i bezproblemowy kontakt na każdym etapie realizacji prac.

Miejscowości w jakich świadczymy usługi:
Radom, Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki, Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew, Zwoleń, Kazanów, Tczów, Policzna, Przyłęk, Lipsko, Ciepielów, Rzeczniów, Chotcza, Sienno, Solec nad Wisłą, Kozienice, Garbatka Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów, Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa.