Budowa domu czy innej nieruchomości to potężne przedsięwzięcie – nie tylko pod względem czasochłonności, ale także finansów. Dlatego, aby wszystko poszło zgodnie z planem, a koszty niespodziewanie nie przewyższyły założonego budżetu, działania trzeba podeprzeć solidnym planem.

Najważniejszym elementem planowania jest projekt. To punkt wyjścia zarówno do budowy nowego budynku, jak również rozbudowy tego już istniejącego. Każda nowa nieruchomość musi powstać na podstawie dokładnego planu. Rozbudowa lub przebudowa również musi być oparta na projekcie i uzyskać pozwolenie – w przeciwnym wypadku będzie samowolką budowlaną.

Do wyboru są dwie opcje: projekt gotowy, do wyboru spośród tych sporządzonych wcześniej przez architekta lub indywidualny. Ten drugi daje o wiele większe możliwości dopasowania nieruchomości do oczekiwań klienta w nawet najmniejszych szczegółach.

Niektórzy obawiają się, że indywidualny projekt nieruchomości jest o wiele bardziej kosztowny i z obawy przed przekroczeniem założonego budżetu decydują się na skorzystanie z gotowego planu. Warto jednak wiedzieć, że indywidualny nie równa się drogi – przekonaj się o tym osobiście.

Nasze biuro projektowe z Radomia od wielu lat zajmuje się tworzeniem profesjonalnych i funkcjonalnych projektów budynków. Indywidualne realizacje projektów domów tworzone przez naszych ekspertów to gwarancja maksymalnego zadowolenia klienta – zarówno prywatnego, jak i firmowego.

Wieloletnie doświadczenie, znajomość nowoczesnych i funkcjonalnych trendów, otwartość na pomysły i potrzeby klienta, a także konkurencyjne ceny – wszystko to sprawia, że nasze projekty rozbudowy domu, projekty budowlane garażu, a także nowe projekty domów w Radomiu i okolicach cieszą się niezmiennym zainteresowaniem.

Jesteśmy otwarci na kontakt, dzięki czemu bez obaw możesz w każdej chwili przedstawić nam swój pomysł, podzielić się wątpliwościami czy po prostu zadać pytanie. Chętnie i z cierpliwością przeprowadzimy Cię przez każdy etap realizacji.

Oferujemy Państwu kompleksowe wykonywanie projektów budowlanych indywidualnych wraz z uzyskaniem pozwolenia na budowę :

  • Domów jednorodzinnych
  • Budynków wielorodzinnych
  • Garaży
  • Budynków gospodarczych
  • Budynków inwentarskich
  • Projekty zjazdów na działkę
  • Projekty zbiorników na nieczystości
  • oraz inne

Na każdym etapie projektowania macie Państwo wgląd w dokumentację projektową z możliwością wprowadzania korekt aż do momentu, w którym efekt prac jest zgodny z Państwa oczekiwaniami.

Po ostatecznym zaakceptowaniu koncepcji przygotowujemy finalny projekt.

Każde z Państwa zleceń wyceniane jest po zapoznaniu się ze specyfiką zadania i indywidualnymi preferencjami Inwestora.

Opracowana przez nas dokumentacja budowlana jest kompletna i wymaga jedynie złożenia w odpowiednim urzędzie.

Złożenie w urzędzie jest oczywiście oferowane przez naszą firmę.

Po złożeniu projektu budowlanego w urzędzie, monitorujemy proces zaawansowania postępowania aż do uzyskania pozwolenia na budowę.

Miejscowości w jakich świadczymy usługi:
Radom, Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki, Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew, Zwoleń, Kazanów, Tczów, Policzna, Przyłęk, Lipsko, Ciepielów, Rzeczniów, Chotcza, Sienno, Solec nad Wisłą, Kozienice, Garbatka Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów, Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa.

oferta1