Nasza Firma prowadzi także usługi związane z nadzorem inwestorskim nad realizowaną inwestycją.

W zakresie działań ABprojekt znajduje się również nadzór inwestorski. Kierownik budowy i inspektor nadzoru budowlanego będą czuwać nad procesem budowy, rozbudowy i przebudowy. Nie musisz więc szukać innej firmy, która będzie sprawować pieczę nad przebiegiem prac – kompleksowe usługi w zakresie planowania, nadzoru i uzyskiwania niezbędnych pozwoleń oferuje ABprojekt.

Obowiązek nadzorowania przebiegu prac w trakcie budowy, a także kontrola obiektów, mogą być nałożone przez inwestora. Może on zostać do tego zobowiązany również odgórnie, przez organ decyzyjny wydający pozwolenie na budowę.

Nadzór budowlany jest niezbędny również w przypadku, gdy budowa, rozbudowa, przebudowa lub wyburzanie obiektu są przedsięwzięciem wysokiego ryzyka, bądź gdy mogą w istotny sposób wpłynąć na otoczenie.

Niektóre inwestycje bezwzględnie wymagają nadzoru budowlanego i jest to obowiązek narzucony przez Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa.

Nasz inspektor budowlany dopilnuje prawidłowego, zgodnego z przepisami i wymaganiami przebiegu prac, dopilnuje również, by były one zgodne z zaakceptowanym planem.

Kierownik budowy z naszego biura architektonicznego w Radomiu dodatkowo dokonuje odbioru prac budowlanych i sprawuje pieczę nad finansami całego przedsięwzięcia.

ABprojekt to więc nie tylko planowanie, ale także nadzór i odbiór. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz pewność, że wszystko będzie przygotowane w nawet najmniejszych szczegółach – od początku do samego końca.

Gwarantujemy doskonały kontakt i rzetelną współpracę, a także wysoką jakość świadczonych usług. Nasz zespół tworzą fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, dzięki czemu możesz spokojnie zająć się innymi zobowiązaniami i nie martwić się przebiegiem prac.

Prawidłowo prowadzony nadzór budowlany to gwarancja osiągnięcia zamierzonego efektu, wykonania prac zgodnie z planem i umową, a także pełnego bezpieczeństwa użytkowania obiektu.

Miejscowości w jakich świadczymy usługi:
Radom, Iłża, Skaryszew, Gózd, Jastrzębia, Jedlińsk, Jedlnia-Letnisko, Kowala, Pionki, Przytyk, Wierzbica, Wolanów, Zakrzew, Zwoleń, Kazanów, Tczów, Policzna, Przyłęk, Lipsko, Ciepielów, Rzeczniów, Chotcza, Sienno, Solec nad Wisłą, Kozienice, Garbatka Letnisko, Głowaczów, Gniewoszów, Grabów nad Pilicą, Magnuszew, Sieciechów, Przysucha, Borkowice, Gielniów, Klwów, Odrzywół, Potworów, Rusinów, Wieniawa.

budowa domu